Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLENOVO DESTEK SERVİS ; Hayatınızı kolaylaştırmak adına kullanmakta olduğunuz ve sizler için oldukça önemli olan laptop ürününüzü bir teknik servis firmasına emanet etmeden önce o firma hakkında emin olabilmeniz gerekmektedir. Firma olarak bizler emanet etmiş olduğunuz ürünleri en az sizin dikkat ettiğiniz kadar özenli bir şekilde korumaktayız. Çoğu servisin aksine firmamız lenovo markasından onay almış değerli bir firmadır.

Ürünlerinizi korumak istiyorsanız eğer teslim ettiğiniz teknik servis firmalarının bu lisansa sahip olup olmadıklarına dikkat etmenizi önermekteyiz. Çünkü ürününüze gerçekleştirilecek olan ilk müdahale oldukça önem taşımaktadır. Lenovo Servis firması olarak ürünlerinize ilk müdahale içerisinde en doğru işlemleri gerçekleştirerek ürününüzün size daha fazla masraf çıkarmaması konusunda net hamleler yapmaktayız.

Lenovo Ürünler İçerisinde Vermiş Olduğumuz Bazı Hizmetler

Lenovo Laptop Servis olarak bizleri tercih etmek isteyen müşterilerimizin yaşamış oldukları bütün sorunlara yönelik hizmet verebileceğimizi söyleyebiliriz. Lakin aklınızda bir fikir oluşabilmesi açısından bazı örnekler ile bunu pekiştirmek istemekteyiz. Lenovo markaya ait olan laptoplarınıza yönelik; ekran değişimi, klavye değişimi, ekran onarımı, işletim sistemi konusunda oluşan sıkıntılar, donanım yönünden meydana gelen sıkıntılar, hard disk değişimi, aşırı ısınma konusunda çözümler, batarya değişimi, laptopunuzdan verilerinizi kurtarma, ekran kartı tamiri ve şarj soketi tamiri gibi birçok arızaya yönelik bünyemiz içerisinde çalışmakta olan deneyimli personeller ile hizmet vermekteyiz. Sizlerde bu hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz eğer sadece telefon numaramızı çevirerek bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Firmamız İçerisinde Personel Kalitesi

Lenovo Destek Servis firması olarak müşterilerimize her daim kaliteli bir şekilde hizmet verebilmek adına bünyemiz içerisinde çalışacak olan personellerimizi dikkatli bir şekilde seçmekteyiz. Yeni bir ekip arkadaşı aramıza dahil edeceğimiz zaman, kendisinde olması gereken bazı kriterler aramaktayız. İlk olarak kesinlikle teknolojiye meraklı biri olması gerekmektedir.

Yenilikleri ve değişimleri takip ederek kendini bunlara göre geliştirebilmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerileri bu işe uygun olması gerekmektedir. Ayrıca kişilerin bilgisayar teknik işlemleri konusunda eğitim veren bir okuldan ya da kurstan diplomalarının olmalarına dikkat etmekteyiz. Bu kriterler doğrultusunda tercihlerde bulunarak müşterilerimizin bizlerden memnun kalmalarını sağlamaktayız.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..