Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo ServisleriGünümüzde sıklıkla kullanılan laptop ve notebook bilgisayarlar aralıklı süreçlerde arıza yapabilmektedir. Sıklıkla arıza yapan notebook ve laptop bilgisayarlarda

Lenovo Servisleri

Lenovo Servisleri olarak uzun bir süreden beri servis hizmeti vermekteyiz. Servis hizmeti vermiş olduğumuz ve tamirini yaptığımız arızaları, sıvı teması arızası tamiri, anakart tamiri, işletim sistemi yükleme, menteşe değişimi,  format işlemleri, led panel değişimi,  klavye değişimi, lcd panel iletken kablo değişimi, hoparlör değişimi, ses arızası tamiri, ekran arızası tamiri, hard disk değişimi kurulumu, lcd panel arızası tamir, sürücülerin yüklenmesi güncellenmesi, bilgi yedekleme, hard disk yedekleme, bios şifresi kırılması, ekran menteşesi tamir veya değişimi, ekran ışığı zayıflığı tamiri, hard disk onarımı, işletim sistemi onarımı yapılmakta.

Ayrıca ekranda çizgiler oluşumu onarımı, reset atma arızası onarımı, ekran kartı arızası onarımı adaptör tamiri, işlemci arızası tamiri, driverlerinin yüklenmesi, usb port arızası onarımı, wireless arızası onarımı, ekranı flourasan arızası onarımı, paralel port arızası onarımı, ekran ışığı arızası onarımı, hiç açılmama problemi onarımı, şifre kırılması, network arızası tamiri, led panel arızası onarımı, invertor onarımı, resim arızası onarımı, adaptör girişi onarımı, hard disk arızası tamiri, internete giriş problemi çözümü, kulaklık çıkışı arızası tamiri, touchpad tamiri ve ram arızası tamiri olarak sayabiliriz. Lenovo Servisleri olarak tarafımızca yapılmaktadır.

Lenovo Laptop Servisi

Lenovo Servisleri olarak siz değerli müşterilerimize önerimiz her zaman zamanında yapılan bilgisayar bakımları sonrasında cihazların arıza göstermesi beklenmez. Zira tarafımızca yapılan tüm bakım çeşitleri sonrasında siz değerli müşterilerimize uzun süreli olmak üzere garanti süreci uygulamamız bulunmaktadır. bakım esnasında tüm laptop ve notebook bilgisayarların tüm iç parçalarını temizleyerek, format atarak ve tüm iç programları güncelleyerek sizlere teslim etmekteyiz.

Notebook ve laptop bakımlarında her zaman yapılan bakım çalışmaları sonrasında eğer cihazlar sıvı teması oluşmadan ve yere düşürülmeden kullanılırsa kusursuz olarak uzun süreler boyunca kullanılabileceği söylenebilir. Notebook ve laptop bilgisayarların bakımları kadar cihazların kullanıcıları tarafından temiz bir şeklide kullanılması da şarttır. cihazlarda oluşan arızalar kesinlikle notebook ve laptop arızalarını gidermeyi bilmeyen farklı iş kollarında çalışan tamircilere teslim edilmemelidir.

1 1 vote
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..