Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo Yoga Laptop Tamiri ; Lenovo marka bilgisayar ya da farklı türde elektronik cihazlarınızın tamir ve bakım işlemleri Lenovo servisi aracılığı ile gerçekleşmektedir.  Pek çok model ve çeşidi bulunan Lenovo bilgisayarların bakım ve onarım çalışmaları hassas ve düzenli şekilde takip edilmektedir.

Lenovo Yoga Laptop Tamiri

Bu yüzden Lenovo Yoga Laptop Tamiri için izlenecek yollar belli bir düzende devam etmektedir. Öncelikle sizin yapacağınız paketleme ile kargo şirketi tarafından bilgisayarınız kapıdan alınmaktadır. Ya da gerekli gördüğünüz durumlarda bireysel olarak da bilgisayarınızı kargo şubesine vermeniz mümkündür. Ardından teknik bakım ve onarım için servise gelen bilgisayara check – up uygulaması yapılmaktadır. Bu uygulama sayesinde bilgisayarınız ilk günkü performansına kavuşmaktadır. Ya da cihazınızda ciddi bir problem varsa cihazınız arıza tespiti için alınmaktadır.

Teknik servisi Lenovo Yoga Laptop Tamiri için arıza tespiti yapmaktadır. Bu tespitin ardından siz hem yapılan işlem hem arıza tutarı ile ilgili bilgilendirilmektesiniz. Bu aşamadan sonra sizin onayınız alınırsa işlemler devam edecektir onay vermediğiniz durumlarda işlemler duracaktır. Verdiğiniz onayı aynı gün içinde iptal etme şansınız da bulunmaktadır. Tamiri biten ürünlerin onayı ise mümkün değildir.

Tamiri biten ürünler size toplam servis ücretinin ödenmesinin ardından teslim edilmektedir. Standart arıza tespit süresi 2 gün iken, en fazla arıza tespit süresi 5 gündür. Bu arızaların tamir süresi ise en az 3 gün en fazla ise 30 gündür. Ayrıca onarım için gerekli olan parçaların bulunmaması halinde tedarik süreci de müşteriye bildirilmektedir. Bu süre ise onarım süresi üzerine eklenmektedir.

Lenovo Notebook Servisi

Onarıma gönderilen ürünler eğer 45 gün sonrasında hala servis tarafından teslim alınmazsa bu 45 günlük sürenin sonunda geçen her hafta için ardiye bedeli alınmaktadır. Lenovo Yoga Laptop Tamiri tamir süresinden sonra 90 gün sonra hala teslim alınmayan cihazlar ile ilgili sorumluluk kabul edilmemektedir. Arızalı ürünü servise teslim etmeden önce içerisinde bulunan önemli verileri yedeklemeniz ısrarla tavsiye edilmektedir.  Aksi durumlarda arıza onarımı sırasında meydana gelebilecek kayıplardan hiçbir şekilde servis sorumlu olmamaktadır ve bazı durumlara cihaz fabrika çıkış donanımlı kabul edilmektedir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..