Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünProfesyonel Lenovo Teknik Ekip ; Uluslararası bilişim teknoloji şirketi olan Lenovo, masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, el bilgisayarı, sunucu ve bilgisayar teknolojisi aksesuar ve donanımlarının üretimleri konusunda hizmet vermektedir.

Profesyonel Lenovo Teknik Ekip

Lenovo, anavatanı Çin olmakla birlikte dünyanın bilgisayar üretimde akla gelen ilk markalarından biri konumundadır.  Bugün bütün dünyaya hitap eden üretimleri ile günümüzün olmazsa olmazı teknolojik cihazların imalatı bakımından hayatımızda önemli bir yer olan Lenovo gerek profesyonel ekibimiz gerekse bilişim teknolojisi alanında üst düzey bir performans sergilemektedir.  Notebook, tablet PC, ultrabook, masaüstü bilgisayarlar, iş istasyonları, sunucu ve çevre birimleri, bilgisayar monitörleri akla gelebilecek birçok teknolojik cihazının üretiminde imzası bulunan bir firma olarak teknik ekibimiz ile birlikte profesyonel bir hizmet vermekteyiz.

Birçok ülkede Lenovo adı altında satışımızın olduğu ve bu alanda profesyonel bir yol izlediğimizi söylemek mümkündür. Dünyanın en büyük markalarından olan ve kaliteli ekibe sahip bir çalışma ortamında hizmet veren firmamız Türkiye’de ise kendini ispatlamayı ve ürün satışında üst seviyelerde yer almayı başarmış durumdadır. İlke olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan Lenovo, teknik servis bakımından da aynı hassasiyeti göstermektedir.

Lenovo servisi teknik ekip elemanlarınca, Notebook, tablet PC, ultrabook, masaüstü bilgisayarlar, iş istasyonları, sunucu ve çevre birimleri, bilgisayar monitörleri tamirleri usta ellerden geçerek, bu anlamda işini bilen profesyonel bir ekip ile çalışılmaktadır.  Lenovo marka cihazlarınız, herhangi bir sorunla karşılaşıldığında teknik ekip desteği ile en kısa sürede tamir edilmekte, bunun yanında firmamız tarafından yedek parça satışları da yapılmaktadır.

Lenovo şarj adaptörü, Lenovo batarya, Lenovo LCD ekran, Lenovo klavye, Lenovo Ana kart, Lenovo Ekran kartı gibi yedek parça onarımlarını da kapsayan teknik servis, bu konuda sizleri yarı yolda bırakmamakta, titiz bir çalışma ile cihazınıza yeniden sahip olmak için güvenli bir yol izlemektedir.

Lenovo Teknik Servisi

Cihazının güvenliği ve bilgi kapsamı açısından Lenovo teknik ekip desteğinden faydalanmanızı öneriyoruz. Çünkü cihazınıza kalıcı hasarlar verilmemesi için seçilebilecek en sağlıklı yol Profesyonel Lenovo teknik ekip desteği olacaktır. Eğer bilgisayarınız, notebook ve cep telefonlarınız sizin için değerliyse sizleri Lenovo teknik ekibimizle ilteşime geçmeye davet ediyoruz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..