Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo Multimedya Ürünleri Tamir ; Lenovo marka multimedya ürünler  çeşitli ses ve video donanımlarını rahatlıkla çalıştırabilecek   donanım ve yazılıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Ses kartı,  ekran kartı, surround hoparlör gibi farklı özellikleri bir arada bulunduran bu ürünlerin tamirleri de standart bilgisayarlardan farklı şekilde yapılmaktadır.

Lenovo Multimedya Ürünleri Tamir

Lenovo multimedya ürünleri tamir etmek için başvurulacak teknik servisin de gelişmiş bir bilgi donanımı olması şarttır.  Lenovo multimedya ürünler kaliteli şekilde tasarlanmış ve üretilmiş olsa da farklı sebeplerden ötürü bu ürünler de arızalar meydana gelmektedir.  Bu arızaların sıvı teması,  düşme, kırılma, donanımsal ya da bunlara benzer sıkıntılardan kaynaklandığı bilinmektedir.  Arızalı ürünlerin tamir çalışması belli bir standart üzerinde ilerlemektedir.  Çünkü kompleks bir yapıya sahip bu ürünler sıradan bir tamir işlemi ile eski haline dönemeyecektir

Multimedya ürünler bir bilgisayar da bulunması gereken tüm donanımlara sahip olurken bunların yani sıra farklı donanımları da bünyelerinde taşımaktadır.  Bu yüzden Lenovo multimedya ürünleri tamir de bilgisayar tamiri ötesinde geniş kapsamlı bir bilgi istemektedir. Sadece tecrübe ya da sadece bilgi bu ürünlerin tamircileri için yeterli değildir. Multimedya ürünler son teknoloji ile üretildiklerinden bu ürünleri tamir etmek için de gerekli eğitimlere ve pratiklere sahip olmak gerekmektedir.

Lenovo multimedya ürünler tamir için öncelikle ücretsiz olarak kargo aracılığı ile teknik servise gönderilmektedir. İstendiği taktirde bireysel olarak teslim edilmektedir.  Ya da yoğun çalışanlar için aynı gün içinde yerinden de alınabilen bu ürünler teknik serviste ilk olarak arıza tespit çalışmasına alınmaktadır.

Lenovo Onarım Merkezi

Lenovo multimedya ürünleri tamir işlemi arıza tespitten hemen sonra müşterilerden alınan fiyat ve tamir onayı ile başlamaktadır.  Bu ürünlerin klavyeleri,  ekranları,  şarj cihazları,  hoparlörleri,  fanları ya da daha pek çok parçaları Lenovo teknik servis uzman teknik ekibi sayesinde hızlı ve kaliteli şekilde tamir edilmektedir.  Bu tamir işleminin içinde gerekli görüldüğü hallerde parça değişimi de yapılmaktadır.  Ürünlerin bazı parçaları eski halini alamayacaksa ya da kasada eski performansını sağlayamayacağı anlaşıldığında parça değişimi yapılmaktadır. Servis çalışması ve parçaları için ayrıca garanti de verilmektedir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..