Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo Çağrı Destek ; Çağrı destek diğer adıyla çağrı merkezi; kurum veya kuruluşların çeşitli iletişim yöntemleri ile kişi veya kurumlarla haberleşmelerini sağladıkları yazılım, donanım ve nitelikli iş gücünden oluşan merkezlerdir.

Lenovo Çağrı Destek

Çağrı merkezleri, gelişen teknolojiyle birlikte artık sanıldığı gibi sadece telefonla değil mail, sms veya faks yoluyla da müşteri ile iletişime geçebilmektedir. Çağrı destek, kurum veya kuruluşlar ile müşterileri arasında bir iletişim köprüsü görevi görür.

Günümüzde mutlaka haftada bir kez bile olsa herhangi bir nedenden dolayı çağrı merkezleri ile iletişime geçilmektedir. Özellikle kullanılan teknolojik ürünler için çağrı merkezlerinden yardım alınmaktadır. Her marka teknolojik ürün için bir çağrı destek servisi mevcuttur. Fakat bu çağrı merkezlerinden memnuniyet ne denli sağlanır onu kullanıcı yorumları yeterince açıklamaktadır. Lenovo marka, teknolojik ürün kullanıcıları için sağladığı çağrı destek servisleri ile müşteriler ve firma ilişkilerini güçlendirmektedir.

Kullanıcının iletişim de olduğu çağrı merkezlerin de ki güler yüzlü, anlayışlı ve kibar ekipler sayesinde müşteriler daha mutlu ve ürün almaya daha yatkın bir hale gelmektedir. Bu da markalar için daha fazla kazanç elde etmenin yollarından biridir. Lenovo çağrı merkezleri 24 saat müşterinin hizmetindedir. Kullanıcı istediği saatte çağrı merkezini arayarak yardım talep edebilmektedir. Çağrı merkezi, sadece müşterinin arayabileceği bir platform değildir.

Çağrı merkezleri de gerek gördüklerinde müşteriyi arayabilmektedir. Örneğin; müşterinin bir bilgi eksikliği vardır veya güncellenmesi gereken bir durum söz konusu olduğunda uygun saatlerde çağrı merkezleri de müşterileri arayabilmektedir. Müşteri ve firma arasında ki nu muhteşem iletişimi sağlayan çağrı merkezleri günümüzde büyük önem taşımaktadır. Müşteri çağrı merkezinde ki personel ile firmayı tanımakta ve sevmektedir. Bu yönden de bu personellerin özel eğitimden geçerek müşterilerin karşısına çıkmaları gerekmektedir.

Lenovo Destek Servis

Ürün tercihlerinde kullanıcının, her an firma ile iletişime geçebileceğini ve şikâyetlerini ya da isteklerini ileteceğini bilmesi ürünü talep etmesindeki en büyük etkenlerden biridir. Müşterinin firmayla iletişime geçmesi de çağrı merkezleri ile yapılmaktadır. Bu konuda ki en büyük memnuniyet Lenovo çağrı destek servisleri ile sağlanmaktadır ve dolayısıyla ürünlere talepte artmaktadır.

1 1 vote
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

6 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Haluk inan

Yeni aldığım Lenovo all in one bilgisayarımın ekranı kırık çıktı ne satıcı ne de kargo sahip çıkmıyor. Lütfen bana yardımcı olurmusunuz

Enes Beydilli

lenova ıdeapad s145-15AST AMD A9 9425 4GB 256SSD Radeon 530 Windows 10 Home 15.6 ürününü 14.10.2020 tarihinde satın aldım. Elime 2 gün sonra geçti. Kurulumu falan tamamladım sorun yok gibiydi ama sadece o kurulumda öyleymiş. Çok fazla kasıyor . Oyun oynamadan kasıyor hem de. Mesela birkaç google sekmesi açılınca yeniden sekme açmaya çalışınca kasarak açıyor. Piksel piksel oluyor. Ekran takılması oluyor

beyhan

merhaba
tablet aldık 10 gün kullandıktan sonra şarjı bitti tablet açılmadı servise verdik kullanıcı hatası denildi. ancak tablet çatlaklık kırıklık yada herhangi hasar yok çocuğum uzaktan eğitim alması için aldık ama maalesef kullanamıyoruz yardımcı olmanızı rica ederim

Ali

Laptopum PC açma yerine basıyorum açılmıyor siyah ekranda kalıyor

yüksel fırat

lenova T serisi tabletimde ses dışarı vermiyor

Vehbi Boyacıoğlu

Merhabalar,
25.11.2022 tarihinde Trendyol aracılığıyla almış olduğum Lenovo-ThinkBook seri laptobun pil ömrü 2-3 saat ancak yetiyor ve aşırı ısınma yapıyor.
İlk günlerde bu sorunu yaşamamıştım.11-12 saat kadar kablosuz çalışabiliyordum.
Sorunun kaynağı sizce ne olabilir.Yardımcı olabilirmisiniz ltf.

6
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..