Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo Call Destek ; Call destek diğer adıyla çağrı merkezi; kurum veya kuruluşların çeşitli iletişim yöntemleri ile kişi veya kurumlarla haberleşmelerini sağladıkları yazılım, donanım ve nitelikli iş gücünden oluşan merkezlerdir. Çağrı merkezleri, gelişen teknolojiyle birlikte artık sanıldığı gibi sadece telefonla değil mail, sms veya faks yoluyla da müşteri ile iletişime geçebilmektedir. Call destek, kurum veya kuruluşlar ile müşterileri arasında bir iletişim köprüsü görevi görür.

Günümüzde mutlaka haftada bir kez bile olsa herhangi bir nedenden dolayı çağrı merkezleri ile iletişime geçilmektedir. Özellikle kullanılan teknolojik ürünler için çağrı merkezlerinden yardım alınmaktadır. Her marka teknolojik ürün için bir call destek servisi mevcuttur. Fakat bu çağrı merkezlerinden memnuniyet ne denli sağlanır onu kullanıcı yorumları yeterince açıklamaktadır. Lenovo marka, teknolojik ürün kullanıcıları için sağladığı call destek servisleri ile müşteriler ve firma ilişkilerini güçlendirmektedir. Kullanıcının iletişim de olduğu çağrı merkezlerin de ki güler yüzlü, anlayışlı ve kibar ekipler sayesinde müşteriler daha mutlu ve ürün almaya daha yatkın bir hale gelmektedir. Bu da markalar için daha fazla kazanç elde etmenin yollarından biridir. Lenovo çağrı merkezleri 24 saat müşterinin hizmetindedir. Kullanıcı istediği saatte çağrı merkezini arayarak yardım talep edebilmektedir. Çağrı merkezi, sadece müşterinin arayabileceği bir platform değildir. Çağrı merkezleri de gerek gördüklerinde müşteriyi arayabilmektedir. Örneğin; müşterinin bir bilgi eksikliği vardır veya güncellenmesi gereken bir durum söz konusu olduğunda uygun saatlerde çağrı merkezleri de müşterileri arayabilmektedir. Müşteri ve firma arasında ki nu muhteşem iletişimi sağlayan çağrı merkezleri günümüzde büyük önem taşımaktadır. Müşteri çağrı merkezinde ki personel ile firmayı tanımakta ve sevmektedir. Bu yönden de bu personellerin özel eğitimden geçerek müşterilerin karşısına çıkmaları gerekmektedir.

Ürün tercihlerinde kullanıcının, her an firma ile iletişime geçebileceğini ve şikâyetlerini ya da isteklerini ileteceğini bilmesi ürünü talep etmesindeki en büyük etkenlerden biridir. Müşterinin firmayla iletişime geçmesi de çağrı merkezleri ile yapılmaktadır. Bu konuda ki en büyük memnuniyet Lenovo call destek servisleri ile sağlanmaktadır ve dolayısıyla ürünlere talepte artmaktadır.

1 1 vote
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Murat koç

Beni arayabilir misiniz ?

rahim tunçer

Tel ile ulaşamıyoruz.Mail attım.Acil yardım

Hamza

nasıl mail attın ? banada veririmisin bende atmak istiyorum fakat bulamadım hangi mail

kezban

bluetooth acılmıyo herzamna acılan seyyy lutfen yardımcı olurmusunuz

Call Now ButtonHemen Ara..
4
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..