(0212) 220 44 30
destek[@]lenovoservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi Hergün

Lenovo Cpu Fan Tamiri


Lenovo Cpu Fan Tamiri ; Lenovo fan tamiri uzman teknik ekip ve tecrübeli bir kadro ile tamir gerektiren işlemler arsasında yer almaktadır.  Lenovo fan arızalarının başında; ısınma, kapanma, donma ve yavaş kapanma gibi problemler yer almaktadır. Bu arızalardan herhangi biri mevcutsa yüksek ihtimalle bilgisayarınızın fanı arızalıdır. Lenovo Cpu fan tamiri gerektiren hallerin başında bilgisayarınızın fazla ısınması ya da aniden kapanması yer almaktadır. Bu gibi arızalı durumlarda ihmal edilen ve bakım yapılmayan bilgisayarlar anakartın aşırı ısınması ile daha büyük problemler yaşamaktadır. Çünkü fan arızları anakarta ciddi zaralar vermektedir. Bu tarz büyük problemler de size kalıcı problemler yaratırken maddi olarak da ciddi bir maliyete mal olmaktadır.

Bilgisayarınızda karşılaşacağınız aşırı ısınma ya da aniden kapanma gibi durumlarda bu sıkıntıları ihmal etmemeniz gerekmektedir. Bu tarz problemlerde yapmanız gereken tek şey fazla vakit kaybetmeden bilgisayarınızı bakıma vermektir. Eğer bilgisayarınızı açık havada ya da tozlu bir ortamda kullanmanız gerekiyorsa hiçbir problem yaşamadan dahi 6 ayda bir düzenli olarak bilgisayarınıza bakım yaptırmanız gerekmektedir. Bakım yaptırmak için vakit kaybettiğiniz bilgisayarınızı Lenovo Cpu fan tamiri için tamire vermek size hem maliyet hem zaman olarak pahalıya mal olacaktır. Ayrıca bu fan arızasının anakarta da zarar vereceği düşünüldüğünde maliyet ve zaman sıkıntınız iki hatta daha fazla katlara çıkmaktadır. Anakart problemleri ise bilindiği üzere bilgisayara en fazla hasar veren problemlerden biri olmaktadır.

Bilgisayarınızda oluşan fan, anakart yada başka bir problem için başvuracağınız servisin nitelikleri çok önemlidir. Çünkü bu servisler işini ne kadar profesyonel yaparsa bilgisayarınız o derecede ilk günkü performansına dönmektedir. Fakat servis seçiminiz yanlış olursa Lenovo Cpu fan tamiri için uzun süreler beklemeniz gerekmektedir. İşin kötü tarafı günlerce beklediğiniz bilgisayarınız bu hatalı seçim yüzünden ilk günkü performansına belki de asla kavuşmayacaktır. Bu yüzden bilgisayar tamiri için küçük ya da büyük düşünmeden tüm problemler de işinde ehil servislere başvurmak gerekmektedir. Tecrübe, bilgi ve donanım bulundurmayan servisler tercih listenizde asla yer almamalı ve sizi mağdur etmemelidir.