Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo Orjinal Aksesuar Satış ; Tüm Lenovo laptop ve notebooklar için aksesuar çeşitleri teknik servis aracılığı ile satılmaktadır. Bu aksesuarlar için de Lenovo yedek parçalar için gerekli olan tüm kurallar geçerlidir.

Lenovo Orjinal Aksesuar Satış

Lenovo Orjinal Aksesuar Satış işlemi yapan teknik servis, bu parçalara belli sürelerle garantiler de vermektedir. Bu aksesuarların tamamı yüzde yüz orijinal Lenovo markasından oluşmaktadır. Stoktan teslim edilen Lenovo aksesuarların teslim süresi stok durumuna göre değişiklik göstermektedir. Stoklarda mevcut alan parçalar kısa bir sürede size teslim edilmektedir. Fakat stoklarda bulunmayan ürünler için sipariş verildiğinden teslim süresine biraz da bekleme süresi eklenmektedir. Bu ürünlerin tamamı ise yasal kalite standartlarına sahiptir.

Lenovo aksesuarlar arasında; laptop, notebook, ıdeapad, ıdeapad tablet aksesuarları bulunmaktadır. Lenovo klavyeler, adaptörler, one link dock gibi parçalar Lenovo Orjinal Aksesuar Satışı gerçekleştirilen serviste satılmaktadır.  Teknik servis, Lenovo aksesuar satışı yanında yedek parça monte etme işlemi de gerçekleştirmektedir. Kargo şirketleri aracılığı ile aldığı bilgisayarınıza istek ve ihtiyaç doğrultusunda yedek parçalar monte edilmektedir.

Bu parçaların monte işlemi için ve yedek parçalar için ayrı ayrı garantiler de uygulanmaktadır. Yapılacak işlemler ve size çıkacak maliyetler ile ilgili tüm bilgilendirmeler yapılmaktadır. Bu bilgiler doğrultusunda vereceğiniz onay ile işlemler gerçekleşmektedir. Monte edilen parçaların tamamı orijinal Lenovo yedek parçalarıdır. İstendiği taktirde yedek parça monte işlemine ek olarak bilgisayar bakım çalışması da yine teknik servis tarafından yapılmaktadır.

Lenovo Notebook Servisi

Lenovo Orjinal Aksesuar Satış yapılırken dikkat edilecek en önemli husus bu parçaların gerçekten orijinal parçalar olmasıdır. Bundan emin olmanın pek çok yolu vardır. Fakat en kolay ve pratik yol ise güvenilir bir teknik destekten aksesuar alımını gerçekleştirmektir.

Bu bağlamda teknik servis seçimi hem bilgisayar bakım ve onarım çalışmalarında hem aksesuar ve yedek parça alımında oldukça önem arz etmektedir. Güvenilir teknik servis, size bu parçaları orijinal şekilde yollayacağı gibi fiyat bakımından da uygun meblağlar belirlemektedir. Hem fiyat hem kalite açısından en güvenilir teknik servis seçimi bilgisayarınıza yapılan bakım ve onarım çalışmasında da kendini gösterecektir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..