Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo Sunucu Tamiri ; Lenovo marka tüm ürünlerinize bakım ve onarım çalışması veren teknik servis; garantisi biten ya da belli bir durumdan dolayı garanti dışında kalan bilgisayar, sunucu, akıllı telefon gibi tüm ürünleri tamir etmektedir. Lenovo Sunucu Tamiri işlemi için servis oldukça hassas bir çalışma yapmaktadır.

Lenovo Sunucu Tamiri

Bu çalışmanın her aşamasında da sizi haberdar etmektedir. Lenovo ürünleriniz için gerçekleşecek her tamir işlemi yanında tüm fiyat konularından da haberiniz olmaktadır. Çalışmaların her aşamasında sizin bilginiz bulunmaktadır. Servise teslim edilen ürünler için ilk aşamada arıza ve fiyat tespiti yapılmaktadır. Bu tespitten sonra size konunun ayrıntıları iletilmektedir ve sizden alınan onay ile tamir süreci başlamaktadır.

Arıza tespiti en az 2 gün ve en fazla 5 gün sürerken arıza tamir işlemi en az 3 en fazla 30 gün sürmektedir. Bu işlemlerin gün sayısına stokta bulunmayan yedek parça teminleri de eklenebilmektedir. Lenovo Sunucu Tamiri bitimi sonrasında servis ücretinin tamamı ödenmeden teslim edilmemektedir. Bunun ardından ise 45 gün geçmesine rağmen teslim alınmayan ürünler için geçen her hafta için 10 Lira alınmaktadır.

90 gün sonrasında ise servis tarafından mesuliyet kabul edilmemektedir. Ayrıca teslim alacağınız ürün için çeşitli garantiler de uygulanmaktadır. Servis garanti süresi gerçekleşen işleme ve arızanın içeriğine göre değişmektedir. İşçilik için verilen garanti süresi 1 ile 3 ay süresinde değişirken yedek parça garantileri 3 ay ile 1 yıl arasında değişmektedir.

Lenovo Teknik Servis

Serviste Lenovo Sunucu Tamiri esnasında bazı sıvı teması şikayetler de bulunmaktadır. Bu tarz durumlarda onarım yapılsa dahi ürün oksitlenmeden dolayı daha sonra tekrar arıza yapabilmektedir. Servise kısmi olarak teslim edilen cihazların müşteriye iadesi durumunda ise müşteri cihazı kısmi çalışır ya da çalışamaz durumda alacağını cihazı teslim ederken kabul etmektedir. Müşteri kaynaklı arıza ve çalıştırılamam konusunda servis kesinlikle bu durumlardan mesul değildir. Lenovo cihazlarınız için her türlü tamir işlemini veren servis, tüm cihazlarınızı hassasiyetle tamir etmekte ve sorumluluklarını yerine getirmektedir. Bu yüzden meydana gelebilecek problemler için de önceden tedbir almaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..