Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo Bilgisayar Tamir ; Lenovo marka notebook, laptop, tablet gibi bilgisayarların hepsinde tamir işlemi büyük bir hassasiyet gerektirmektedir. Teknik servis desteği ile çözülen sorunların hepsinde tamir için uzman teknik ekipler gerekmektedir.

Lenovo Bilgisayar Tamir

Lenovo bilgisayar tamir işlemleri içinde yer alan; klavye bakım ya da tamiri, kasa ve menteşe bakım ya da tamiri, şarj soketi bakım ya da tamiri, ekran tamiri, fan tamiri, chipset tamiri gibi işlemler teknik servis sayesinde son derece kısa bir zaman diliminde gerçekleşmektedir. Lenovo bilgisayarlar güçlü fiziksel ve donanımsal özelliklere sahip ola da farklı nedenlerden dolayı arıza yaşamaktadır. Bu arızaların tamiri de Lenovo bilgisayar yapısına hakim olmakla gerçekleşebilecek türden tamir işlemleridir.

Lenovo bilgisayarlar özellikle taşınabilir olarak tasarlanan ürünler düşme ya da çarpma durumlarına daha çok maruz kalmaktadır. Lenovo bilgisayar tamir işlemleri bu tarz bilgisayarlarda daha fazla uygulanmaktadır. Sabit bilgisayarlarda ise daha çok problemler darbelerden kaynaklanmaktadır. Sabit ya da taşınabilir tüm bilgisayarlar için geçerli olan arıza sebebi ise sıvı teması, donanımsal arızalar ve yazılım sorunlarıdır.

Özellikle sıvı teması ile oluşan problemler tamiri zor olan sıkıntılar arasına girmektedir. Bu tarz problemlere çözüm üretmek ancak profesyonel bir teknik ekiple gerçekleşir. Lenovo bilgisayarların fiziki ya da donanımsal tüm özeliklerine hakim ve tecrübeli teknik ekipler bilgisayar tamirlerini çok daha kısa sürede ve kaliteli şekilde tamamlamaktadır. Lenovo bilgisayar tamiri bilgi, tecrübe ve hassasiyet isteyen bir çalışmalar bütünüdür.

Lenovo Teknik Destek

Arıza tespiti yapılan bilgisayarlar Lenovo bilgisayar tamir işlemleri için servis ekiplerine emanet edilmektedir. Bu işlemlere başlamak için ise müşterilere fiyat ve tamir işlemleri ile ilgili bilgiler verilmektedir. Ancak müşterilerin onayı ile tamirat işlemleri başlamaktadır. Lenovo bilgisayarların tüm özelliklerine hakim olan teknik servis en kısa sürede tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Ve ürün gerekli kontrollerden sonra kullanıcıya teslim edilmektedir. Yapılan tamir işlemleri esnasında gerekli gördüğü hallerde Lenovo bilgisayarların parça değişimi de yapılmaktadır. Değişen parçaların tamamen orijinal yedek parça olmasına dikkat edilmektedir. Servis çalışmalarına ve yedek parçalara belli süreler ile garantiler de uygulanmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..