Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo Yoga Notebook Tamir ; Ergonomik ve hafif tasarımlarıyla öne çıkan Lenovo Yoga notebooklar güçlü yapılarıyla göz doldurmaktadır.  Katlanabilir ve 360 derece döndürülebilir bu bilgisayarlar teknoloji harikası bir yapıya sahiptir.

Lenovo Yoga Notebook Tamir

İş ve oyun için yüksek performans gösteren Lenovo Yoga serisi, bazen fiziksel ya da donanımsal hasarlar ile karşılaşmaktadır. Bu durumlarda Lenovo Yoga notebook tamir işlemi için seçilecek teknik servisin bu serinin gelişmiş yapısını kavramış olması şarttır.  Bu bilgisayarları tamir etmek için sadece tecrübe asla yeterli değildir.  Standart bir notebookun çok üzerinde özellikler barındıran bu bilgisayarlar, tamir edilmek istendiğinde tecrübe yanında bilgi donanımı da gerektirmektedir.

Lenovo Yoga notebooklar kırılma,  darbe alma, düşme,  sıvı teması ya da donanımsal arızalar yüzünden tamir işlemi görmektedir.  Yapı olarak hassas özelliklere sahip bu bilgisayar tamir işlemlerinin hepsi için hassas işlem görmelidir.  Bu bakımdan Lenovo Yoga notebook tamir işlemi her sorun için aynı titizlikle tamir edilmektedir. Arıza tespiti için işleme alınan Lenovo Yoga  notebooklar hasarlı parça ya da bölümün tespitinden sonra tamir edilmektedir.

Burada doğru hasar tespiti yapmak oldukça önemli bir konudur.  Ücretsiz kargo şirketleri aracılığı ile teknik servise gönderilen bilgisayarların teslim sırasında hasar görmemesi için de paketleme konusuna önem vermek gerekmektedir.  Lenovo Yoga notebook serisi güçlü yapısına karşın darbe ve düşmelerde hasar görebilmektedir. Hasar tespiti yapılan bilgisayarın tamir işleminin başlaması için müşteri onayı almak gerekmektedir.

Lenovo Notebook Servisi

Lenovo Yoga notebook tamir işlemleri için hasar tespitinin ardından ortaya çıkan maliyet, yapılacak tamir işlemleri ile ilgili ve yedek parça değişimi ile ilgili müşteri onayı alınmaktadır.  Bu onay sonrasında tamir işlemi başlamaktadır.  Tamir esnasında gerekli görüldüğü hallerde parça değişimi de yapılmaktadır.  Değişen parçaların tamamı orijinal Lenovo Yoga serisinin parçalarıdır. Servis çalışmalarına ve yedek parçalara garantiler uygulanmaktadır.  Bu garantilerin süresi tamir işleminin içeriğine ve yedek parça özelliklerine göre değişmektedir.  En az 3 ay, en fazla 1 yıl garanti verilen onarım işlemi ve lenovo orjinal yedek parçalar müşteri güveni açısından önemli bir konudur. Bu yüzden Lenovo teknik servis garanti ve tamir çalışmalarını hassasiyet ile yürütmektedir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..