Lenovo Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünLenovo İdeapad Notebook Bakım ; Lenovo marka tüm cihazlarınızı arızalanmadan önce bakım yaptırmak cihazınızın ömrünü uzatmaktadır. Tabi bazı durumlarda farklı nedenlerden dolayı arıza bakımı yaptırmak da gerekmektedir. Böyle durumlarda Lenovo İdeapad Notebook bakım için başvurulacak servisin en önemli özelliği hassas çalışma şekli olmalıdır.

Lenovo İdeapad Notebook Bakım

Bilgisayarınıza ya da farklı bir Lenovo ürününüz için uygulanacak tüm işlemler size büyük bir titizlik ile iletilmelidir. Bu bakımdan Lenovo servisi garantisi dolmuş ya da farklı bir durumdan ötürü garanti dışına çıkmış tüm ürünlerinize bakım ve tamir çalışması yapmaktadır. Bu çalışmaların hepsi ise büyük bir özveri ile gerçekleşmektedir.

Lenovo bilgisayarların bakım ya da onarım işlemi güvenli bir kargo şirketinin ürünü teslim almasıyla başlamaktadır. Bu işlemden sonra yaklaşık 2 gün içinde arıza tespit işlemi gerçekleşmektedir. Fakat bazı durumlarda bu işlem 5 günü bulmaktadır. Arıza tespitinin ardından fiyat tespiti yapılmaktadır ve bu tespitler sonunda oluşan bilgiler sizinle paylaşılmaktadır. Lenovo İdeapad Notebook Bakım işleminde sizin onayınız olmadan cihazınıza hiçbir şekilde dokunulmamaktadır.

Sizden alınan onay sonrasında bakım ve tamir işlemi başlamaktadır. Bu işlemen az 3 ve en fazla 30 gün sürmektedir. Bu süre içinde verdiğiniz onayı sadece ilk gün iptal ettirme şansınız bulunmaktadır. Tamiri biten bir ürünün bakım işlemi iptal edilmemektedir. Ayrıca gerekli görüldüğü hallerde bilgisayar bakım ve tamiri için yedek parça kullanılmaktadır. Bu parça stoklarda yoksa tedarik süresi de bakım süresine eklenmektedir.

Lenovo Notebook Servisi

Tamiri biten ürünler için servis ücretinin tamamı ödenmeden teslim işlemi gerçekleşmemektedir. Eğer tamiri bittiği halde servisten 45 gün geçmesine rağmen ürün teslim alınmamışsa 45 gün sonrasında her hafta için 10 Lira alınmaktadır. Bu süre 45 gün değil de 90 günü aşarsa ürünlerle ilgili hiçbir sorumluluk servis tarafından kabul edilmemektedir. Teslim işleminden önce Lenovo İdeapad Notebook Bakım bitiminde  ürüne servis tarafından check up yapılmaktadır. Bu işlem ile bilgisayarınız ilk günkü performansına dönmektedir. Ayrıca cihazınızı servise göndermeden önce içinde bulunan önemli belgelerinizin tamamını kaybolmaması açısından yedeklemeniz önemle tavsiye edilmektedir, çünkü servis sorumluluk kabul etmemektedir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Lenovo WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..